۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند
افتتاح خانه بهداشت ميرآباد در بخش بمپور
به گزارش روابط عمومي مركزبهداشت ايرانشهر در ششمين روز دهه مبارك فجر با حضور مسئولين و مديران استان و شهرستان در بخش بمپور خانه بهداشت ميراباد افتتاح شد...

به گزارش روابط عمومي مركزبهداشت ايرانشهر در ششمين روز دهه مبارك فجر با حضور مسئولين و مديران استان و شهرستان در بخش بمپور خانه بهداشت ميراباد افتتاح شد.

شايان ذكر است از 9 پروژه قابل افتتاح در ايام دهه فجر در شهرستان ايرانشهر 4 پروژه در بخش بمپور واقع شده است كه به نيابت امروز خانه بهداشت ميرآباد افتتاح و به بهره برداري رسيد .

از مجموع اعتبارات 27 ميليارد و 150 ميليون ريالي شهرستان 5 ميليارد و 80 ميليون ريال بابت احداث و تجهيز 4 پروژه بخش بمپور هزينه شده است كه از محل اعتبارات وزارتخانه اي و در مدت زمان كمتر از يكسال به بهره برداري رسيد .

در اين مراسم كه با حضور آقاي مالكي رئيس سازمان برنامه و بودجه استان ، فرماندار شهرستان جناب مهندس داودي و برخي از مديران استاني و شهرستاني و بخش بمپور انجام گرفت رياست مركز بهداشت آقاي مهندس بلوچ خدمات بهداشتي درماني كه به مردم ارائه ميشود و جمعيت تحت پوشش و وضعيت طرح هاي عمراني را تشريح نمودند .

ايشان اظهار داشتند از 41 پروژه شهرستان كه در حال اجرا ميباشد 18 مورد در بخش بمپور مي باشد و در آينده نيز اين تعداد افزوده خواهد شد و گام بسيار بلندي در جهت رفاه و آسايش مردم و تامين و ارتقاء بر خواهيم داشت .

لازم به ذكر است اهالي و مردم شريف ميرآباد ، پزشك مركز و پرسنل مركز بهداشت در اين مراسم حضور و شاهد به ثمر رسيدن تلاش و زحمت هاي مديران ارشد دانشگاه علوم پزشكي بودند .

 باشد تا خداوند منان به بركت نظام و انقلاب در همه ابعاد ملت شريف ايران عزيز را پيروز و سربلند و مستدام دارد.

تاریخ:
1395/11/23
تعداد بازدید:
94
منبع:
روابط عمومي مركز بهداشت ايرانشهر

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal