۱۳۹۸ يکشنبه ۴ فروردين
افتتاح خانه بهداشت آبسرد بزمان
به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت ايرانشهر در آخرين روز از دهه مبارك فجر با حضور مسئولين و مديران شهرستان در بخش بزمان خانه بهداشت آبسرد افتتاح شد...

به گزارش روابط عمومي مركز بهداشت ايرانشهر در آخرين روز از دهه مبارك فجر با حضور مسئولين و مديران شهرستان در بخش بزمان خانه بهداشت آبسرد افتتاح شد.

شايان ذكر است از 9 پروژه قابل افتتاح در ايام دهه فجر در شهرستان ايرانشهر 2 پروژه در بخش بزمان واقع شده است كه عبارتند : از خانه بهداشت مسجد ابوالفضل وخانه بهداشت آبسرد كه به نيابت امروز خانه بهداشت آبسرد افتتاح و به بهره برداري رسيد .

از مجموع اعتبارات 27 ميليارد و 150 ميليون ريالي شهرستان 3 ميليارد و 400 ميليون ريال بابت احداث و تجهيز 2 پروژه بخش بزمان هزينه شده است كه از محل اعتبارات وزارتخانه اي و در مدت زمان كمتر از يكسال به بهره برداري رسيد .

در اين مراسم كه با حضور آقاي مهندس داودي معاونت استانداري و فرماندار شهرستان و برخي از مديران شهرستاني و بخش بزمان انجام گرفت رياست مركز بهداشت آقاي مهندس بلوچ خدمات بهداشتي درماني كه به مردم ارائه ميشود و جمعيت تحت پوشش و وضعيت طرح هاي عمراني را تشريح نمودند .

ايشان اظهار داشتند از 41 پروژه شهرستان كه در حال اجرا ميباشد 9 مورد در بخش بزمان مي باشد و در آينده نيز اين تعداد افزوده خواهد شد و گام بسيار بلندي در جهت رفاه و آسايش مردم و تامين و ارتقاء بر خواهيم داشت .

لازم به ذكر است اهالي و مردم شريف بزمان ، پزشك مركز و پرسنل مركز بهداشت در اين مراسم حضور و شاهد به ثمر رسيدن تلاش و زحمت هاي مديران ارشد دانشگاه علوم پزشكي بودند .

 باشد تا خداوند منان به بركت نظام و انقلاب در همه ابعاد ملت شريف ايران عزيز را پيروز و سربلند و مستدام دارد.

تاریخ:
1395/11/23
تعداد بازدید:
32
منبع:
روابط عمومي مركز بهداشت ايرانشهر

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal