خبر فوری:
1400/10/11
112
سویه جدید ویروس کرونا امیکرون
️به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت ایرانشهر ،سرپرست مرکز بهداشت ایرانشهر از سرعت ابتلا در سویه امیکرون خبر داد

️به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت ایرانشهر ،سرپرست مرکز بهداشت ایرانشهر از سرعت ابتلا در سویه امیکرون خبر داد و گفت: استفاده از ماسک، رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین تکمیل واکسیناسیون را باید جدی گرفت. باتوجه به واکسیناسیون گسترده در سطح حوزه مرکز بهداشت  ایرانشهر و تزریق دوز سوم واکسن کرونا نیاز است استفاده از ماسک و رعایت فاصله ی اجتماعی جزء ضروریات این امر باشد سویه جدیدی از ویروس کرونا تحت عنوان امیکرون متأسفانه در حال گسترش در کشور می باشد.
مهندس شیروانی افزود ،یکی از علائم این سویه درگیری سریع اکثر افراد خانواده فرد مبتلا هست که این نشانه در تشخیص امیکرون حائز اهمیت می باشد تا افراد مبتلا شناسایی شده وتحت درمان و قرنطیه قرار گیرند شایان ذکر است راه تشخیص بیماری کرونا همان انجام تست PCR است.
همشهریان عزیز در صورت داشتن علایم می توانند به مرکز 16 ساعته غربالگری کووید واقع در خیابان امام خمینی  جنب هلال احمر شهرستان ایرانشهر  و یا به نزدیکترین مرکز بهداشتی و خانه بهداشت محل سکونت مراجعه نمایند.

مهندس شیروانی تاکید بر ضرورت استفاده از ماسک، رعایت اصول قرنطینه  در صورت وجود علائم، عدم حضور در مهمانی ها ، تجمعات و تکمیل دوره واکسیناسیون برای سه دوز را از همشهریان درخواست کرد.

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal